Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Profily našich koučov

Stanka Švecová

9 rokov biznis a HR skúseností. 7 rokov špecializovaného štúdia. Žila a pracovala na: Slovensku, v Nemecku, Indii, Veľkej Británii a USA. Momentálne na šnúre Londýn - Bratislava. Tvrdí, že ak je práca našou zábavou, máme celú život dovolenku, a dokonca platenú...Nedá dopustiť na: more, šport, cestovanie a prírodu.

Zuzana Mesárošová

Vyštudovala ekonómiu a 13 rokov pôsobila v oblasti public relations. Je spolumajiteľkou na Slovensku najúspešnejšej poradenskej spoločnosti v oblasti PR a komunikácie Seeseme. Postupne sa od externej komunikácie dostala k tomu, čo ju dnes baví a napĺňa - k práci s ľuďmi, pre ľudí, k rozvoju ľudského potenciálu. Je skúsený tréner a špecializuje na tvorbu a realizáciu tréningov šitých na mieru v oblasti internej komunikácie, tímovej práca a komunikačných zručností. Za jeden z najlepších spôsobov rozvoja však považuje práve koučing, vďaka ktorému našla „prácu svojho života“ a sama sa rozhodla opustiť pohodlne vyšliapané chodníčky PR a venovať sa koučingu.

Aneta Peromingo

Aneta pôvodne vyštudovala psychológiu, čo dnes využíva ako kariérový poradca a kouč. Zároveň je však aj našim projektovým manažérom pre aktivity zamerané na migrantov a ľudí, ktorí sa vracajú zo zahraničia naspäť domov. Oblasti kariérového poradenstva a migrácii sa pracovne venuje päť rokov. Momentálne býva v Nemecku, ale pravidelne je na trase Nemecko - Slovensko. Spoznávanie iných kultúr považuje za nesmierne obohacujúce. Okrem neho čerpá energiu z rodiny, práce s ľuďmi, slnka (ťahá ju na juh) a hudby. Jej prístup ku kariére by sa dal opísať nasledovne: „Ak nenájdete nikoho, kto ponúka pozíciu vašich snov, tak si ju vymyslite sami.“ Takto sa dostala aj k nám.

Peter Benko

Dlhoročný kouč, špecializovaný na sektory ako informačné technológie a predaj. Vo svojej 15 ročnej praxi videl množstvo ľudí nepracovať na sebe, a to je preňho dostatočný postrah, ako nechce skončiť. Tým, ktorí chcú pracovať na svojich cieľoch a samom sebe, pomáha svojím pohľadom personalistu, vzdelávacieho špecialistu, trénera a kouča. Má rád lyžovanie, aktívne dovolenky a debaty s priateľmi. Jeho motto spočíva v tom, že "sedliacky rozum ešte nikdy nesklamal".

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk