Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Koučing

Koučing je nástroj alebo metóda, ktorá vám pomôže priniesť tie výsledky, ktoré chcete a ktoré ste si naplánovali, aktívnym spôsobom. Kouč je tu pre vás k dispozícii, aby slúžil ako "tretie oko", extra hlava (ktorej skúsenosti a znalosti môžete použiť) alebo zdroj objektivity, keď vám už dochádza dych a chcete svoje plány vzdať.

Je to proces, pri ktorom sa naučíte veľa ako o sebe samom, tak aj o oblasti, na ktorej chcete pracovať - či už ide o hľadanie práce alebo o konkrétnom sektore, do ktorého sa snažíte dostať. Ak ste koučing ešte nikdy nevyskúšali - dajte mu šancu. Ide zatiaľ o najefektívnejšiu vynájdenú metódu kombinácie učenia sa a dosahovania svojich plánov zároveň!

Ďalšie informácie o koučingu nájdete na adrese http://www.karierabezhranic.sk/kariera/kariernykoucing/.

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk