Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Rozhovory s navrátilcami

Prinášame Vám rozhovory so slovenskými navrátilcami. Ponorte sa spolu s nami do ich príbehov...

Martin Kardoš, CEO CSI Leasing

Martin_Kardos_CSI_Leasing.JPGMartin Kardoš. Mladý, ambiciózny a úspešný CEO, ktorý sa pred pár rokmi vrátil na Slovensko. Vyštudoval MBA v St. Louis a pracoval pre CSI Leasing v USA. Na úspechy sa pozerá pohľadom bežca maratónu a tvrdí, že v Amerike sa medze vašim snom nekladú. Rozhovor s Martinom Kardošom je realizovaný v rámci projektu SlovenskoCalling, ktorého cieľom je návrat talentovaných Slovákov na Slovensko.

Ondrej Sočuvka, Ekonomický poradca Veľvyslanca USA v Bratislave

Ondrej_Socuvka_foto.jpgOndrej Sočuvka. Aktívny a rozhľadený mladý muž, ktorý pracuje na americkej ambasáde ako ekonomický poradca Veľvyslanca USA v Bratislave. Študoval a pracoval v Taliansku a v USA. Jeho bohatá zahraničná skúsenosť mu dala krídla, aby priletel naspäť na Slovensko. Tvrdí, že my Slováci sme príliš skromní vzhľadom na naše kvality. Rozhovor s Ondrejom Sočuvkom je realizovaný v rámci projektu SlovenskoCalling, ktorého cieľom je návrat talentovaných Slovákov na Slovensko.

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk