Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Tlačová správa: Najväčší prieskum motivácií zahraničných Slovákov je ONLINE.

yes.jpgBratislava/Londýn 21. decembra 2009 – Desaťtisíce Slovákov pracujúcich v zahraničí majú od dnes priestor na vyjadrenie svojho názoru v prieskume o návrate na Slovensko. Organizátori projektu SlovenskoCalling tak otvorili výskumnú časť projektu, v ktorej plánujú získať reprezentatívnu vzorku 500 Slovákov žijúcich a pracujúcih v zahraničí.

Cieľom prieskumu je zmapovať motivácie a názory zahraničných Slovákov a čerstvých navrátilcov na návrat domov. „Výsledky prieskumu nám ukážu aké percento Slovákov sa chce vrátiť domov a v akom časovom horizonte ich návrat plánujú; taktiež sa dozvieme akú podporu očakávajú pri ich návrate, čoho sa najviac obávajú ale aj to, akej práci sa chcú po navráte na Slovensko venovať. Zaujímavé určite bude aj zistenie, či výška platu je tým najdôležitejším kritériom návratu naspäť na Slovensko“, prezradil projektový manažér SlovenskoCalling, Lukáš Jakubička. Výsledky prieskumu budú k dispozícii v marci v roku 2010 a majú viesť k efektívnejšej práci so zahraničnými Slovákmi a k ich adektvátnej podpore pri návrate na Slovensko. Zahraniční Slováci sa môžu zapojiť do prieskumu na http://www.zoomerang.com/Survey/WEB22A2DKA9N72.

Prieskum o návrate na Slovensko je súčasťou projektu SlovenskoCalling, unikátneho projektu návratu talentovaných ľudí na Slovensko. Organizátorom projektu je portál KariéraBezHraníc.sk, ktorý je kariérnym portálom pre Slovákov ako doma, tak i v zahraničí. Projekt je možné sledovať cez sociálne siete Twitter, Facebook a LinkedIn alebo cez web www.slovenskocalling.sk.

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk