Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Slovenské "success stories"

Vyrobene_na_Slovensku.jpgSekcia Vyrobené na Slovensku je tu hlavne pre ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú inšpirovať úspešnými príbehmi rýdzo slovenských firiem. Nápad vytvoriť túto sekciu prišiel po stretnutí s Alexandrom Cimbaľákom zo spoločnosťami ACE enterprise Slovakia a s Naďou Nagyovou, HR manažérkou spoločnosti ESET.

Úspešné príbehy slovenských firiem dokazujú fakt, že aj na Slovensku sa dá dosiahnuť úspech. Každý má na neho iný recept a budeme veľmi radi, ak sa na našich stránkach začítate do príbehov ľudí, ktorých charakterizuje odhodlanosť, ambícia a odvaha.

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk