Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Integrátor ACE enterprise

ACE_Enterprise_Slovakia_logo.jpgACE enterprise Slovakia je spoločnosť s mnohými profesionálnymi skúsenosťami v oblasti retailových systémov, systémových integrácií, customer support-u, EAI, ETL a SAP implementácie zahŕňajúc integráciu so systémami tretej strany. Známa je vďaka výkonnej a odskúšanej integračnej technológii, ktorá nesie prívlastok "SAP Certified Integration".

Spoločnosť Ace Enterprise Slovakia funguje od roku 2004. Orientuje sa na prepájanie veľkých informačných systémov a ich častí na neprogramátorskom, otvorenom princípe. Vďaka tomuto spôsobu „otvárania dverí“ pre elektronickú výmenu dát medzi zákazníckymi programami, získala aj viaceré zahraničné ocenenia. Na slovenský trh sa firma začala orientovať až po úspešnom prieniku na svetový trh. Dnes už má projekty na viacerých kontinentoch, v štátoch ako napríklad Čína, Nový Zéland, USA, Nemecko či Južná Afrika.

Riaditeľom a spolumajiteľom spoločnosti je Alexander Cimbaľák, ktorí je držiteľom viacerých prestížnych ocenení - Začínajúci podnikateľ roka 2007, ceny Ruban d´Honneur v kategórii „The RSM International Enterpreneur of the Year Award" a v roku 2009 bol aj finalistom prestížnej celosvetovej súťaže INTERNATIONAL BUSINESS AWARDSSM (IBA) v kategórii „Executive of the Year in Europe".

Nech zákazník nakreslí, čo chce

cimbalak1.jpgMetafory používa často a netají sa tým, že je to zámerné. Ak sa to len trochu dá, snaží sa o svojom biznise hovoriť v jazyku, ktorý je zrozumiteľný každému. Z firmy Interdata, kde ako konzultant zároveň vyvinul originálny softvér pre komunikáciu medzi rôznymi informačnými systémami, odišiel pred štyrmi rokmi. S terajším spoločníkom sa spoznal v úlohe dodávateľa. Ako to v úspešných príbehoch dvojíc podnikateľov býva, jeden má ambície a chuť robiť veci po svojom, druhý mu verí a dokáže zabezpečiť rozbeh firmy.

Cimbaľák: Práca má byť pre ľudí koníček

cimbalak2.jpgAby zaujal, vystupoval na technologických kongresoch v reflexnej záchrannej veste, ale aj pilotskej uniforme. Napriek tomu, že jeho firma vyvíja a dodáva informačné systémy, odmieta o nich hovoriť zložito. Vo veľkých firmách sa presadil vďaka tomu, že o zložitých veciach rozprával jednoduchým jazykom a bol iný ako ostatní. Alexander Cimbaľák získal vlani titul začínajúci podnikateľ roka. V utorok k nemu pridal ocenenie Ruban d'Honneur za účasť vo finálovej desiatke celoeurópskej podnikateľskej súťaže v kategórii Európsky podnikateľ roka, ktoré si prevzial na ceremoniáli v Paríži.

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk