Slovensko calling - unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko....................................................

Slovensko Calling

unikátny projekt návratu talentovaných ľudí na Slovensko

Portál Kariéra Bez Hraníc spolu s vybranými firmami motivuje Slovákov - profesionálov žijúcich v zahraničí, ku kariérnemu návratu domov. Tento projekt navyše ponúka konkrétne možnosti ako využiť svoj potenciál a ďalej budovať svoju kariéru na Slovensku.

 

kariera_bez_hranic.jpg

 

biznis.gif

 

Slovenský ochranca počítačov, je svetový!

eset_logo.jpgSpoločnosť ESET, založená v roku 1992, je svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti a venuje sa celosvetovému boju proti vznikajúcim počítačovým hrozbám. Je lídrom na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb. Vďaka technológii ThreatSense.Net® zbiera ESET dáta od dobrovoľných používateľov z celého sveta, a tak okamžite reaguje na nové hrozby. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus preto patria medzi technologickú špičku, keď negenerujú takmer žiadne falošné poplachy.

ESET NOD32 Antivirus je podľa nezávislej organizácie AV-Comparatives najlepším antivírusovým produktom na svetovom trhu za roky 2006 a 2007. ESET sídli v Bratislave, pobočky má v Prahe, ČR; v Bristole, UK; Buenos Aires, AR; San Diegu, USA; a má zastúpenie vo viac ako 160 krajinách sveta. V roku 2008 otvoril ESET vývojové centrum v poľskom Krakove. Firma patrí podľa rebríčka Deloitte Technology Fast 500 medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky.

Eset: príbeh slovenského Google

Slovensko sa môže hrdiť firmou, ktorej program pozná takmer celý svet Ako sa chytajú počítačové vírusy. Antivírusový program si najčastejšie všimnete až vtedy, keď je zle. Fungovať však musí nepretržite.

Miroslav Trnka laureátom Krištáľového krídla 2007

Miroslav_Trnka_2.jpgGenerálny riaditeľ a spoluzakladateľ firmy ESET Miroslav Trnka sa stal laureátom ocenenia Krištáľové krídlo za rok 2007. Na doskách Divadla Andreja Bagara v Nitre prevzal ocenenie v kategórii Hospodárstvo.

„V rozličných odboroch ľudskej činnosti môže jednotlivec dosiahnuť špičkové výsledky,ale v podnikaní to tak nie je . Preto ak mám niekomu poďakovať, tak sú to predovšetkým partneri vo firme a hlavne všetci zamestnanci firmy“, povedal Miroslav Trnka pri preberaní ceny.

Miroslav Trnka, technický riaditeľ spoločnosti ESET, Podnikateľom roka 2006 Slovenskej republiky

Miroslav_Trnka.jpgVíťazom prvého ročníka súťaže Podnikateľ roka 2006 Slovenskej republiky sa stal Miroslav Trnka, technický riaditeľ a spolumajiteľ spoločnosti ESET, spol. s r.o. Svoju trofej si na včerajšom slávnostnom vyhlásení výsledkov v bratislavskej Redute prevzal z rúk Petra Chrenka, vedúceho partnera spoločnosti Ernst & Young, ktorá súťaž na Slovensku vyhlasovala po prvýkrát. Titul Začínajúci podnikateľ roka si odniesol Alexander Cimbaľák, riaditeľ a spolumajiteľ firmy ACE Enterprise SLOVAKIA, s.r.o. a špeciálne ocenenie poroty získala Klaudia Valušková zo spoločnosti AUTO Valušek, s.r.o.

 

facebook_128.png    twitter_128.png     linkedin_128.png

..................................................

                                     .

..................................................

enews.jpg


Partneri projektu Partneri v zahrničí
  
TARGET_logo_2009.05_small.jpg
  
 cierna_hora.JPG  slovak_centre_london.JPG  slovaci-white.png slovakinireland_logo.JPG
Slovenský kruh vo VB Londýn.sk slovensk___migr__cia_logo_RGB_2.jpg
anadské správy Slováci v Chicagu Nórski Slováci Bulharskí Slováci

 


Portál prevádzkuje Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o. | E-mail: info@slovenskocalling.sk | Skype: karierazahranicami | 2007 © Yeminee, s r.o

webdesign © bart.sk